CORPUS.STUDY EĞİTİM VE İLETİŞİM SEKTÖRÜ
DENEYİMLERİMİZİN BULUŞMASI İLE HAYAT BULDU.

SATIN ALACAĞINIZ PROGRAM 16 YILLIK EĞİTİM TECRÜBESİNİN ESERİDİR.

Bu Programda kullanacağınız egzersiz ve alıştırmalar 8 yıl boyunca binlerce öğrenciyi YGS ve LYS sınavlarına hazırladı. Ayrıca yüzlerce üniversiteliyi KPSS ve ALES de başarılı sonuçlara götürdü. Bu muhteşem yazılımın fikir annesi Hızlı okuma uzmanı Muradiye Akcan, Trakya Kariyer Hızlı Okuma kursundaki birikimlerini ve deneyimlerini özenle Corpus.study yazılımına aktarmıştır. Tekniklerin tamamı bilimsel temellere dayanmaktadır.

MURADİYE AKCAN

Muradiye Akcan 1975 yılında Bremen / Almanya’da doğdu.
Trakya Üniversitesinde İşletme/Pazarlama alanında yükseklisansını yaptı.
8 yıl Trakya Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak çalıştı.
Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Formasyon eğitimini aldı.
2008 yılında Hızlı Okuma ile tanıştı. Hızlı Okuma alanında önce
öğrenci ve sonra öğretmen olarak yıllar içinde deneyimlendi.
2010’dan beri Milli Eğitime bağlı Özel Trakya Kariyer Hızlı Okuma kursunun sahibidir.
Bu güne kadar çeşitli yaşlardaki yaklaşık 10 bin kişinin okuma hızını ölçmüş ve
bu alanda çalışmalar yapmıştır.
Halen Türkiye’nin dört bir yanında çeşitli üniversite ve okullarda seminer ve
eğitim çalışmalarına devam etmektedir.

Corpus Study, Muradiye Akcan’ın yılların tecrübesini ve kursta öğrencilere
uyguladığı metotları birebir bu programın içinde toplaması ile oluşmuştur. Corpus Hızlı Okuma Programındaki Tekniklerin tamamı bilimsel temellere dayanmaktadır.

İLETİŞİMDE 25 YIL DENEYİMİ, HIZLI OKUMA PROGRAMINA YENİ TRENDLER GETİRDİ.

Hızlı okumanın, bireylerin gelişiminde, başarısında ve bilgilenmesinde, kurum çalışanlarının zamandan tasarruf etmesinde çok önemli bir rolü vardır. Bu programın geliştirilmesi, beklentileri karşılaması, kullanıcıya dost olması, kullanıcı ile doğru iletişimde olması gerekiyordu. Bu anlamda Corpus.study nin birde akıl babası olmalıydı. İşte bu misyonu Ahmet Yaşar Karakaş üstlendi ve Corpus.study gelişimini gerçekleştirdi.

AHMET YAŞAR KARAKAŞ

1989 Marmara Üniversitesi işletme pazarlama üzerine lisan eğitimi aldı.
25 Yıl Artcom Reklam ajansında, sahibi ve başkanı olarak çalıştı.
3 yıl çeşitli konseptlerde Amerikan lisanslı Dergi yayıncılığı yaptı

Aralık 2014 yılında Hızlı Okuma ile tanıştı.
Türkiyedeki okuma alışkanlığı eksikliğini görüp,
Sosyal Sorumluluk bilinci ile başlayan süreç sonunda
Corpus Hızlı Okuma Programını geliştirdi.

Corpus Study, Muradiye Akcan’ın yılların tecrübesini ve kursta öğrencilere
uyguladığı metotları birebir bu programın içinde toplaması ile oluşmuştur. Corpus Hızlı Okuma Programındaki Tekniklerin tamamı bilimsel temellere dayanmaktadır.

Hakkımızda

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, Edirne Trakya Kariyer Hızlı okuma kursu 10 senelik deneyimini ve birikimini, İletişim sektöründe başarılara imza atmış Artcom ile birleştirerek Corpus.study markası ile yepyeni, Anlayarak hızlı okuma eğitim programını hazırlamıştır. Dünya ülkeleri teknolojik başarı üzerine büyük bir yarış içine girmiştir. Bizde, öğrencilerimizi rekabet edebilir, bilgi birikimlerini arttırabilir ve ülkemize faydalı olabilir bir nesil olarak desteklemek istiyoruz. Bunun için öncelikle öğrenebilme hızımızı arttırmalıyız. Corpus.study anlayarak hızlı okuma programı, sektörün gelişmelerini içinde barındıran en son versiyon Anlayarak hızlı okuma programı eğitimi markasıdır.

Referanslar

Muradiye Akcan Türkiye genelinde binlerce öğrenciye yüz yüze hızlı okuma eğitimi vermiştir. Özellikle, 2012-2013 ve 2013-2014 eğitim yıllarında Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte gerçekleştirdiği projede 3000 öğrenciyi Hızlı Okuma Eğitimi ile sınava hazırlamıştır. Sınıf ortamında birebir bilgisayar teknolojisi kullanılarak gerçekleştirdiğimiz bu eğitimin sonunda %95’in üstünde öğrenciyi 300 kelime ve üstüne çıkararak büyük bir başarı yakalanmıştır. Eğitim verdiğimiz bazı kurum ve kuruluşlar

Medyada Biz

CORPUS.STUDY™ HIZLI OKUMA EĞİTİM PROGRAMINI,
HEMEN KULLANMAYA BAŞLA.

Artık Corpus.Study™ hızlı okuma programının muhteşem teknolojisi ile tanıştınız. Son adımınızı atın ve bu güçlü teknolojiyi kullanarak geleceğinize yatırım yapın.

Corpus.Study™ hızlı okuma programına hemen üye ol.

Site güncellemesi nedeni ile kısa bir süre sadece banka havalesi ile satış yapılmaktadır. Güncellemeden sonra kredi kartı kullanarak programı satın alabilirsiniz